Tohle je o vás

Úspěšná a dlouhodobě rostoucí firma potřebuje pevné základy a jejím hlavním stavebním kamenem je osoba majitele. Jakýkoliv podnik, organizace, projekt nebo tým stojí a padá na svém duchovním otci, vůdci, majiteli či řediteli.

Jste podnikatel

Člověku s odpovědností, cílem a osobním zájmem na dosahování výsledků říkám podnikatel. Mluvím k vám. Nezáleží na tom, zda jste sám, zaměstnaný, živnostník nebo ředitel korporace. Pokud jste na cestě, jdete za svým cílem a chcete růst, pak máte duši podnikatele a pro mě jste podnikatel. Tyto stránky jsou určeny právě vám.

Nejde jen o prachy

Chci vám pomoct růst a dosahovat vašich cílů s lehkostí. Možná to ještě nevíte, ale vaším skutečným cílem není vydělat hromadu peněz a přitom si nechat utéct roky vašeho života. Ale to by bylo na dlouhé povídání...

Mám pro vás lepší cestu

Na Time Toasters najdete inspiraci a vzdělání z oblastí produktivity, marketingu, obchodu a podnikání, které vám pomůžou budovat výš byznys a život tak, abyste chytrými cestami a s využitím moderních postupů a technologií dosahovali svých cílů rychle, předvídatelně, dlouhodobě a byli přitom šťastní.

Sledujte nás také na:

Napište nám

0 of 350
Martin Pavlík

zakladatel


Jsem tvůrce a vizionář. Podnikám již více než 25 let a založil jsem několik značek v oblasti IT. Tvořím nástroje pro podnikání. Mou vášní je zjednodušování a automatizace každodenních činností.

jediná aplikace pro celou firmu


Kompletní informační systém pro malé a střední firmy. Vše na jednom místě, přehledně a jednoduše.

Pokud chcete mít vaše podnikání pod kontrolou, zvýšit prodeje a fakturaci, usnadnit si práci a získat více času pro sebe, začněte tady: Lamael.cz